Autobox - inzertní server automobilů, strojů a motorek

Váš nápad může být součástí našeho webu.

Naší snahou je neustálý vývoj našeho serveru ke všeobecné spokojenosti vyhledávájících i zadávajících. Jsme si však vědomi toho, že skvělý nápad se může zrodit u kohokoliv. Pokud tedy napadlo výrazné vylepšení našeho serveru zrovna vás, neváhejte a sdělte nám, co a jak zlepšit. Případně pokud některá část nefunguje dle vašich očekávání, můžete nám sdělit jaká by byla vaše představa. Čím lépe váš nápad popíšete, tím vyšší šance je, že se váš nápad v nejbližších týdnech stane realitou a spousta dalších uživatelů vám bude vděčna za novou funkcionalitu, která například ulehčí každodenní zadávání inzerátů.

Soutěžte s námi

Ano, pocit z dobře odvedené práce je jedna věc, ale my jsme se rozhodli jít dál. Na konci každého měsíce došlé nápady zhodnotíme a vybereme, ten který měl podle naší poroty největší přínos pro uživatele našeho serveru. Vítězný nápad odměníme tričkem Autobox se zbrusu novým vzorem.

Vítězné triko, však můžeme zaslat pouze v případě, že nám necháte v následujícím formuláři i libovolný kontaktní údaj na vás.

Pro zvýšení motivace prozradíme, že v aktuální chvíli chodí měsíčně méně než 10 nápadů. Takže šance tu opravdu je, stačí používat váš autobox.cz a přemýšlet, co by se dalo vylepšit.

Redakce Autobox BMC s.r.o. si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže nesmyslné, či nereálné nápady.

Načítání Načítání...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace