Reklama: www.Dvorak-Trucks.cz - Výkup nákladních vozidel
Autobox - inzertní server automobilů, strojů a motorek
Reklama: TruckCentre - prodej dopravní a nákladní techniky
Reklama: Eurodíly

Autobazar WALTER LEASING GmbH

Autobazar WALTER LEASING GmbH se nachází v lokalitě Wiener Neudorf, Zahraničí. Autobazar prodává automobily v kategorii přívěs/návěs. V nabídce má WALTER LEASING GmbH 3 inzerátů. WALTER LEASING GmbH nabízí především značku Krone.

Poloha autobazaru

WALTER LEASING GmbH naleznete ve městě Wiener Neudorf, na adrese Industriezentrum NÖ-Süd, Straße 14. Pokud vás zajímá přesná poloha pro vaši navigaci, firmu naleznete na GPS souřadnicích 48° 4' 6.96 N a 16° 20' 9.24 E.

Aktuální nabídka WALTER LEASING GmbH

Prodejce nyní prodává například Krone za 5590 EUR , Krone za 5590 EUR , Krone za 5590 EUR , a mnoho dalších. Kompletní aktuální nabídka autobazaru WALTER LEASING GmbH je pro vás vždy dosutpná na našem serveru.

WALTER LEASING GmbH kontakt

Pokud sháníte kontaktní údaje na prodejce WALTER LEASING GmbH, můžete využít následující telefonní kontakt +4322363010-0, nebo kontaktovat prodejce emailem austria@walter-leasing.com. Informace o prodejci naleznete také na http://www.walter-leasing.com/
Na zmíněných kontaktech vám odpovědný zaměstnanec autobazaru zodpoví vaše dotazy. Pokud máte zkušenost s tímto prodejcem, které nám chcete sdělit, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Více informací o WALTER LEASING GmbH

WALTER LEASING Vám nabízí formou leasingu/koupě na splátky nové i použité návěsy a tahače renomovaných značek (např. Krone, Schmitz, Kögel, Schwarzmüller resp. Volvo, DAF, Mercedes Benz, Scania, MAN).

Načítání Načítání...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace