Reklama: www.Dvorak-Trucks.cz - Výkup nákladních vozidel
Autobox - inzertní server automobilů, strojů a motorek
Reklama: Náhradní díly ISUZU
Reklama: Eurodíly

Autobazar TECHNOCAR s.r.o.

Autobazar TECHNOCAR s.r.o. se nachází v lokalitě Kroměříž, Zlínský kraj. Autobazar prodává automobily v kategoriích . V nabídce má TECHNOCAR s.r.o. 0 inzerátů. TECHNOCAR s.r.o. nabízí především značky .

Poloha autobazaru

TECHNOCAR s.r.o. naleznete ve městě Kroměříž, na adrese Na Sádkách 1935. Pokud vás zajímá přesná poloha pro vaši navigaci, firmu naleznete na GPS souřadnicích 49° 18' 27.756 N a 17° 23' 43.08 E.

Aktuální nabídka TECHNOCAR s.r.o.

Prodejce nyní prodává například a mnoho dalších. Kompletní aktuální nabídka autobazaru TECHNOCAR s.r.o. je pro vás vždy dosutpná na našem serveru.

TECHNOCAR s.r.o. kontakt

Pokud sháníte kontaktní údaje na prodejce TECHNOCAR s.r.o., můžete využít následující telefonní kontakt +420 777 701 890, +420 573 332 658, nebo kontaktovat prodejce emailem technocar@technocar.cz. Informace o prodejci naleznete také na www.technocar.cz
Na zmíněných kontaktech vám odpovědný zaměstnanec autobazaru zodpoví vaše dotazy. Pokud máte zkušenost s tímto prodejcem, které nám chcete sdělit, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Více informací o TECHNOCAR s.r.o.

Firma TECHNOCAR dováží, prodává a zajišťuje servis nástaveb od léty prověřených a zkušených zahraničních výrobců, kteří vyrábí velké množství nástaveb do celé Evropy. Tito výrobci načerpali jedinečné zkušenosti v konstrukci, výrobě a montáži nástaveb určené pro všechny typy nákladních vozidel. Díky tomu slouží našim spokojeným zákazníkům mnoho a mnoho naších nástaveb.Všechny naše prodávané nástavby mají bohatou standardní, bezpečností a doplňkovou výbavu se kterou vás rádi seznámíme. U námi prodávaných nástaveb je samozřejmostí bezpříplatkové lakování dle přání zákazníka. V případě zájmu ochotně zodpovíme vaše technické dotazy, které Vám pomohou při výběru podvozku včetně vypracování rozvahy zatížení vozidla, určení těžiště a podobně. 

Načítání Načítání...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace