Reklama:
Autobox - inzertní server automobilů, strojů a motorek
Reklama: TruckCentre - prodej dopravní a nákladní techniky
Reklama: Kovovýroba Kobliha

Autobazar PARTNER – IPEX s.r.o.

Autobazar PARTNER – IPEX s.r.o. se nachází v lokalitě Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský kraj. Autobazar prodává automobily v kategoriích . V nabídce má PARTNER – IPEX s.r.o. 0 inzerátů. PARTNER – IPEX s.r.o. nabízí především značky .

Poloha autobazaru

PARTNER – IPEX s.r.o. naleznete ve městě Frenštát pod Radhoštěm, na adrese Dolní 9. Pokud vás zajímá přesná poloha pro vaši navigaci, firmu naleznete na GPS souřadnicích 49° 32' 51.756 N a 18° 12' 38.016 E.

Aktuální nabídka PARTNER – IPEX s.r.o.

Prodejce nyní prodává například a mnoho dalších. Kompletní aktuální nabídka autobazaru PARTNER – IPEX s.r.o. je pro vás vždy dosutpná na našem serveru.

PARTNER – IPEX s.r.o. kontakt

Pokud sháníte kontaktní údaje na prodejce PARTNER – IPEX s.r.o., můžete využít následující telefonní kontakt + 420 556 836 541, nebo kontaktovat prodejce emailem info@partneripex.cz. Informace o prodejci naleznete také na http://www.partneripex.cz/
Na zmíněných kontaktech vám odpovědný zaměstnanec autobazaru zodpoví vaše dotazy. Pokud máte zkušenost s tímto prodejcem, které nám chcete sdělit, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Více informací o PARTNER – IPEX s.r.o.

Od roku 1998 je společnost PARTNER – IPEX s.r.o. sídlící ve Frenštátě pod Radhoštěm autorizovaný dealer společnosti TATRA, a.s. specializující se na prodej nových i ojetých nákladních vozidel této značky a jejich přestavby, generální opravy, záruční, pozáruční i asistenční servis a prodej originálních náhradních dílů vyráběných celosvětově známou a uznávanou kopřivnickou automobilkou.

Zástupci společnosti PARTNER – IPEX s.r.o. jsou několikanásobnými a uznávanými držiteli ocenění pro nejlepšího dealera společnosti TATRA, a.s. a nejlepšího prodejce originálních náhradních dílů.

Načítání Načítání...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace