Reklama:
Autobox - inzertní server automobilů, strojů a motorek
Reklama: Náhradní díly ISUZU
Reklama: Kovovýroba Kobliha

Autobazar NEW TIR s.r.o.

Autobazar NEW TIR s.r.o. se nachází v lokalitě Brandýs nad Labem, Středočeský kraj. Autobazar prodává automobily v kategoriích osobní, Přívěs/Návěs a užitková. V nabídce má NEW TIR s.r.o. 109 inzerátů. NEW TIR s.r.o. nabízí především značky Mercedes-Benz, Schmitz, Iveco, Renault a Scania.

Poloha autobazaru

NEW TIR s.r.o. naleznete ve městě Brandýs nad Labem, na adrese Strojírenská ul. Pokud vás zajímá přesná poloha pro vaši navigaci, firmu naleznete na GPS souřadnicích 50° 10' 43.824 N a 14° 39' 42.732 E.

Aktuální nabídka NEW TIR s.r.o.

Prodejce nyní prodává například a mnoho dalších. Kompletní aktuální nabídka autobazaru NEW TIR s.r.o. je pro vás vždy dosutpná na našem serveru.

NEW TIR s.r.o. kontakt

Pokud sháníte kontaktní údaje na prodejce NEW TIR s.r.o., můžete využít následující telefonní kontakt +420722402278, nebo kontaktovat prodejce emailem vykup.tir@seznam.cz. Informace o prodejci naleznete také na
Na zmíněných kontaktech vám odpovědný zaměstnanec autobazaru zodpoví vaše dotazy. Pokud máte zkušenost s tímto prodejcem, které nám chcete sdělit, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Více informací o NEW TIR s.r.o.

Načítání Načítání...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace