Reklama:
Autobox - inzertní server automobilů, strojů a motorek
Reklama: TruckCentre - prodej dopravní a nákladní techniky
Reklama: Eurodíly

Autobazar Alima s.r.o.

Autobazar Alima s.r.o. se nachází v lokalitě Slovensko - Bratislava, Slovensko. Autobazar prodává automobily v kategoriích . V nabídce má Alima s.r.o. 0 inzerátů. Alima s.r.o. nabízí především značky .

Poloha autobazaru

Alima s.r.o. naleznete ve městě Slovensko - Bratislava, na adrese Prievozská 28. Pokud vás zajímá přesná poloha pro vaši navigaci, firmu naleznete na GPS souřadnicích 48° 8' 52.8 N a 17° 9' 1.224 E.

Aktuální nabídka Alima s.r.o.

Prodejce nyní prodává například a mnoho dalších. Kompletní aktuální nabídka autobazaru Alima s.r.o. je pro vás vždy dosutpná na našem serveru.

Alima s.r.o. kontakt

Pokud sháníte kontaktní údaje na prodejce Alima s.r.o., můžete využít následující telefonní kontakt +421905611986,+421905235144, nebo kontaktovat prodejce emailem info@alima.sk. Informace o prodejci naleznete také na www.alima.sk
Na zmíněných kontaktech vám odpovědný zaměstnanec autobazaru zodpoví vaše dotazy. Pokud máte zkušenost s tímto prodejcem, které nám chcete sdělit, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Více informací o Alima s.r.o.

Načítání Načítání...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace