Autobox - inzertní server automobilů, strojů a motorek

Autobazar Alfa obchodní společnost s.r.o.

Autobazar Alfa obchodní společnost s.r.o. se nachází v lokalitě Pardubice, Pardubický kraj. Autobazar prodává automobily v kategoriích ostatní a stroje. V nabídce má Alfa obchodní společnost s.r.o. 8 inzerátů. Alfa obchodní společnost s.r.o. nabízí především značky Liebherr a Transporta.

Poloha autobazaru

Alfa obchodní společnost s.r.o. naleznete ve městě Pardubice, na adrese nám. Republiky 55. Pokud vás zajímá přesná poloha pro vaši navigaci, firmu naleznete na GPS souřadnicích 50° 2' 14.352 N a 15° 46' 36.912 E.

Aktuální nabídka Alfa obchodní společnost s.r.o.

Prodejce nyní prodává například Kladivo HRK 2000 za 25000 CZK , Svahovka NECKER za 30000 CZK , Startovací a nabíjecí vozík za cenu dohodou , Triodyn za cenu dohodou , Transporta YB/50 za cenu dohodou , Liebherr 922 za cenu dohodou , JUNJIN JXR 33-4,16HP za cenu dohodou , Rozvaděč na nůžky a kladivo za cenu dohodou , UNC za cenu dohodou , a mnoho dalších. Kompletní aktuální nabídka autobazaru Alfa obchodní společnost s.r.o. je pro vás vždy dosutpná na našem serveru.

Alfa obchodní společnost s.r.o. kontakt

Pokud sháníte kontaktní údaje na prodejce Alfa obchodní společnost s.r.o., můžete využít následující telefonní kontakt +420466615186,+420603264165, nebo kontaktovat prodejce emailem info@alfa.cz. Informace o prodejci naleznete také na www.alfa-stavebnistroje.cz
Na zmíněných kontaktech vám odpovědný zaměstnanec autobazaru zodpoví vaše dotazy. Pokud máte zkušenost s tímto prodejcem, které nám chcete sdělit, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Více informací o Alfa obchodní společnost s.r.o.

Načítání Načítání...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace